Чемпіонат міста з важкої атлетики серед юнаків і дівчат не старше 20-ти років (1997 р. н. і молодші)

11 лютого чемпіонат міста

чемпіонат міста з важкої атлетики серед юнаків і дівчат не старше 20-ти років (1997 р. н. і молодші)На базі  коледжу пройшов чемпіонат міста з важкої атлетики серед юнаків і дівчат не старше 20-ти років (1997 р. н. і молодші). Паралельно проходив відкритий міський турнір на честь перемог олімпійського чемпіона Юрія Зайцева. У змаганнях взяли участь 51 атлет з 6-ти колективів, в тому числі і спортсмени ККФВ (Дніпродзержинський коледж фізичного виховання). Переважна більшість виступаючих показали хорошу технічну підготовку і по ходу змагань по кілька разів покращували свої особисті досягнення. Та й як інакше, якщо зал був забитий уболівальниками: бабусями, мамами, татами і друзями виступаючих. У такій обстановці юним атлет просто необхідно було працювати з повною віддачею. На рахунку наших атлетів 12 медалей: 1 бронзова, 5 срібних та 6 золотих. В порядку вагових категорій стали чемпіонами міста:
53 кг. – Бербенчук Настя ККФВ – 25+37=62 кг.
58 кг. – Шнайдмиллер Ельвіра – ККФВ – 53+64=117 кг.
63 кг. – Цимбалюк Катя – ККФВ – 44+61=105 кг.
69 кг. – Москаленко Руслана – ДЮСШ 2 – 47+63=110 кг.
75 кг. – Канцер Аліна – ККФВ – 40+52=92 кг.
45 кг. – Щербина Данила СК «Дніпровець» – 35+47=82 кг.
50 кг. – Чичев Микита – ДЮСШ 2 – 40+52=92 кг.
56 кг. – Сергієнко Микита – СК «Дніпровець» – 50+75=125 кг
62 кг. – Потапов Ерік – ДЮСШ 2 -78+98=176 кг
69 кг. – Алімов Данила – СК «Дніпровець – 55+75=130 кг.
85 кг. – Харченко Данила СК «Дніпровець» – 90+115=205 кг.
94 кг – Скок Сергій – ККФВ – 78+100=178 105 кг. кг. – Фолюшняк Станисл. – ДВРУ 22 – 80+121=201 кг.+ 105 – Скок Юрій – ККФВ – 96+122=218 кг.
З срібних призерів слід відзначити гарний виступ Тані Мачулы і кандидата в майстри спорту Антона Петеримова. Обидва по ходу змагань встановили за кілька особистих рекордів. Ельвіра Шнайдмиллер визнана кращою в програмі чемпіонату і турніру. Абсолютним чемпіоном міста серед юнаків став Юрій Скок. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та цінними призами, причому все це вони отримували з рук олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.