Кам’янчани стали призерами Міжнародних змагань Interpipe Dnipro half Marathon-2018

20 травня в Дніпрі пройшов третій легкоатлетичний пробіг

INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON-2018.

Interpipe Dnipro half Marathon-2018

У змаганнях взяли участь як спортсмени-професіонали, так і всі бажаючі позмагатися в напівмарафоні, а також в бігу на дистанції 1, 2, 5 кілометрів, 100 і 500 метрів.

Кам’янське представляли дванадцять спортсменів з ККФВ (шість бігли 21.0975 км, шість – 5 км). На п’ятикілометровій дистанції нагороджували призерів, які стали тільки абсолютним переможцем (вікові групи не враховувалися). Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, кращі результат серед його студентів показали Владислав Видря – 13 місце (18 хвилин 21 секунда) і Юлія Соколова, яка подолала 5 км за 21 хв 20 сек і зайняла четверте місце.

“Напівмарафонську дистанцію бігли 658 спортсменів з різних міст України, а також з Румунії та Польщі, – розповідає С.Гужва. – Тут показники бралися за семи вікових групах: 18-22, 23-29, 30-39, 40-49, 50 -59, 60-69, 70-79 років. ККФВ представляли Ярошевський Денис, Сидоренко Марк, Петрусь Ігор, Зенченко Олександр, Насонов Микита. Найшвидшим з них виявився Микита Насонов, який показав серед бігунів категорії 18-22 роки третє місце. І це при тому, що юнак тренується в бігу на таку дістаніцію всього лише пів року. До речі, його показник 1 година 25 хвилин, став його особистим рекордом. Його перший тренер В.Тонконог задоволений цими показниками.

Найбільш інтригуючим були змагання на цій дистанції серед дівчат, де виступало 200 спортсменок різних вікових категорій. Вперше, разом зі своїм тренером зі спортивної ходьби Юлією Кушкою, вирішила пробігти напівмарафонську дистанцію її вихованка, студентка третього курсу Тетяна Велика. І Таня перетнула фінішну стрічку другою серед спортсменок категорії 18-22 роки. Її показник 1 година 46 хвилин 42 секунди. А її тренер в цій же віковій категорії здобула перемогу (1.34,14). В абсолютному заліку Юлія Кушка шістнадцята. Цікаво, що на минулорічних змаганнях Ю.Кушка посіла друге місце”.

Interpipe Dnipro half Marathon-2018Всі спортсмени-призери отримали грамоти, медалі, грошові призи та дорогі подарунки.

Треба відзначити, що в “INTERPIPE Dnipro Half Marathon-2018” крім бігунів, ще 95 студентів ККФВ взяли участь в якості маршалів траси і волонтерів (на старті і фініші, по трасі, в пунктах харчування). Всі вони також отримали призи.