Циклова комісія ЛА

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ТА ГІМНАСТИКИ

Циклову комісію легкої атлетики та гімнастики очолює викладач – методист, спеціаліст вищої категорії М.А. Борисов.
Працюють викладачі:

  • Полковнікова Марія Сергіївна – тренер, викладач вищої категорії.
  • Валенок Олександр Іванович – тренер, викладач І категорії.
  • Хайманов Віктор Аркадійович викладач вищої категорії, майстер спорту України
  • Хасамутдінов Тагір Хазійович тренер, викладач вищої категорії.
  • Кальга Віктор Михалович тренер, викладач вищої категорії.
  • Протасюк Олександр тренер, викладач вищої категорії.

Циклова комісія має стадіон, зал важкої атлетики, зал силової підготовки, легкоатлетичний майданчик. Викладачами підтримуються тісні зв'язки зі спеціалістами кафедр легкої атлетики провідних вищих навчальних закладів фізичної культури і спорту України. Сьогодні викладачі і студенти беруть активну участь у змаганнях з легкої атлетики обласного , національного та міжнародного рівнів. За ввесь період існування комісії було підготовлено понад п’ять тисяч висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють на різних посадах як в Україні, так і за її межами.

Фахівці високого гатунку

За останні п’ять років на цикловій комісії підготовлено  кандидатів в майстри спорту та  майстрів спорту України:

  1. Озерна Світлана – Бронзова призерка Чемпіонату України по метанню молота 3кг
  2. Кушка Юлія – Чемпіонка Чемпіонату України зі спортивної ходьби на 50 км, Майстер Спорту України.
  3. Курдес Богдан - Багаторазовий Чемпіон області в бігу на 100м;
  4. Рикус Ігор – Бронзовий призер Чемпіон України зі стрибків у довжину,
  5. Попадюк Дар`я - бронзова призерка Чемпіонату України та багаторазова чемпіонка області зі стрибків у висоту,
  6. Ярошевський Деніс - Чемпіон України зі спортивної ходьби на 35 км., та срібний призер Чемпіонату України зі спортивної ходьби на 50 км
  7. Широкова Анастасія бронзова призерка Чемпіоната України зі спортивної ходьби на 20 км серед молоді.
  8. Каркодим Ілона бронзова призерка Чемпіоната України зі спортивної ходьби на 10 км серед молоді.
  9. Видря Станіслав бронзовий призер Чемпіоната України з бігу на 2000м з перешкодами серед юніорів.
  10. Штанько Ігорь Серебряний призер чемпіоната Україїни зі спортивної ходьби на 10000м
  11. Кориш Ксенія бронзова призерка Чемпіоната України з п’ятиборья серед юнаків.
  12. Соколова Юлія Чемпіонка України з бігу на 800м;
  13. Книжник Ігор Чемпіон України з бігу на 10000м серед юніорів;
  14. Рикус Ігор - Срібний призер чемпіоната України зі стрибків у довжену;
  15. Кулик Рома Чемпіон України зі стрибка у висоту серед юнаків.
  16. Білоус Ілля Чемпіон України зі 7 борья, срібний призер чемпіоната України зі стрибка у висоту серед юнаків.
  17. Гарькавий Ілля Чемпіон України з 7 борья серед юнаків.
  18. Шелепов Назар Багаторазовий Чемпіон області в бігу на 100м;
  19. Поляков Максім -Багаторазовий Чемпіон області зі стрибка у висоту;
  20. Зоріна Вікторія - Багаторазовий Чемпіон області в бігу на 100м;
  21. Іваненко Максим - Багаторазовий Чемпіон області з метання молота , бронзовий призер чемпіоната України з метання молота.
  22. Запара Євген Багаторазовий Чемпіон області зі стрибка у висоту та жердини;
  23. Павленко Ксенія Багаторазовий Чемпіон області зі штовхання ядра, бронзова призерка чемпіоната України серед юніорів:
  24. Неборачок Сергій - Багаторазовий Чемпіон області зі спортивної ходьби.
  25. Пінчук Олександра -Багаторазова Чемпіон області в бігу на 2000м з/п
  26. Цегельник Мілана Багаторазовий Чемпіон області в бігу на 100м;
  27. Велика Тетяна бронзова призерка Чемпіоната України зі спортивної ходьби на 20 км серед молоді.
  28. Макаренко Тетяна бронзова призерка Чемпіоната України зі спортивної ходьби на 10 км серед молоді.
  29. Донченко Борис Чемпіон України з бігу на 21 км серед юніорів;
  30. Мевша Микола - Чемпіон України з бігу на 10000м, 21 км серед юніорів.
Борисов Михайло Анатолійович - голова предметної комісії
Борисов Михайло Анатолійович - голова циклової комісії
Освіта Сімферопольский державний університет, 1992 рік
Спеціальність за дипломом Фізичне виховання
Кваліфікація Вчитель фізичного виховання середньої школи
Викладає Легка атлетика, теорія і методика викладання. , ТіМСПВ
(легка атлетика), ПСМ ( легка атлетика).
Кваліфікаційна категорія вища, викладач-методист
Кабінет №105
Валенок О.І. Викладач легкої атлетики
Валенок Олександр Іванович
Освіта  Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 1983 рік.
Спеціальність за дипломом Фізична культура і спорт
Кваліфікація Викладач фізичного виховання
Викладає ТіМСПВ(легка
атлетика). ПСМ ( легка атлетика)
Кваліфікаційна категорія І кваліфікаційної категорії
Кабінет №204
Полковнікова Марія Сергіївна
Полковнікова Марія Сергіївна
Освіта Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, 2020 рік,
Спеціальність за дипломом  Середня освіта
Кваліфікація Вчитель фізичної культури
Викладає Легка атлетика, теорія і методика викладання. ТіМСПВ
(легка атлетика). ПСМ ( легка атлетика).
Кваліфікаційна категорія Спеціаліст
Кабінет №204
Хайманов Віктор
Хайманов Віктор Аркадійович
Освіта Запорізький національний університет, 2014 рік
Спеціальність за дипломом Фізична культура і спорт
Кваліфікація Викладач фізичного виховання та спорту, тренер з спортивної акробатики
Викладає Гімнастика, теорія і методика викладання
Кваліфікаційна категорія спеціаліст
Спортивна зала гімнастики
Хасамутдінов Т.Х. Викладач – методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Київський державний інститут ФКіС,1978. Викладач фізичного виховання -тренер
Хасамутдінов Тагір Хазійович
Освіта Київський державний інститут фізичної культури, 1977 рік.
Спеціальність за дипломом Физична культура і спорт
Кваліфікація  Викладач фізичного виховання - тренер
Викладає Підвищення спортивної майстерності (гімнастика)
Кваліфікаційна категорія Викладач вищої кваліфікаційної категорії, методист
Спортивна зала гімнастики
Протасюк Олександр Олекійович
Протасюк Олександр Олекійович
Освіта Харківська державна
академія фізичної культури  і спорту, 2008 рік,
Спеціальність за дипломом Викладач
фізичного виховання, тренер з боротьби.
Кваліфікація
Викладає Фізична культура , Підвищення спортивної майстерності (карате).
Кваліфікаційна категорія Викладач ІІ кваліфікаційної категорії
Кабінет №207
Кальга В.М. Викладач дзюдо.
Кальга Віктор Михалович
Освіта Харьківська державна академія фізичної культури, 2018 рік.
Спеціальність за дипломом Физична культура і спорт
Кваліфікація Тренер з обраного виду спорту
Викладає Підвищення спортивної майстерності
Кваліфікаційна категорія Спеціаліст
Кабінет №207
Карпушкіна Яна
Карпушкіна Яна Андріївна
Освіта Національний університет ім. Юрія Кондратюка «Полтавська політехніка»
Спеціальність за дипломом Физична культура і спорт
Кваліфікація Вчитель фізичної культури
Викладає Гімнастика, теорія і методика викладання
Кваліфікаційна категорія Спеціаліст
Спортивна зала гімнастики
Директор Чибісов В.І.
Чибісов Віктор Іванович
Освіта Київський державний інститут фізичної культури, 1976р
Спеціальність за дипломом Физична культура
Кваліфікація Викладач фізичної культути і спорту
Викладає Педагогічна і організаційна практики
Кваліфікаційна категорія Вища кваліфікаційна категорія , викладач-методист
Кабінет № 211