Футбол  — це командний вид спорту, який грається між двома командами по одинадцяти гравців зі сферичним м'ячем. Близько 250 мільйонів чоловіків і жінок із більш ніж 200 країн грають у футбол, що робить його найпопулярнішим в світі видом спорту. Футбол є олімпійським видом спорту.

У футбол грають на прямокутному полі з воротами на кожному кінці. Мета гри полягає в тому, щоб забити м'яч в ворота протилежної команди. Гравцям не дозволяється торкатися м'яча своїми руками, поки він знаходиться в грі, якщо вони не є воротарі (і тільки тоді, коли в їхньому штрафному майданчику), або при вкиданні м'яча.

Читати далі

Інші гравці в основному використовують свої ноги, щоб нанести удар або передати м'яч, але можуть також використовувати голову і тулуб. Команда, яка забиває більше голів до кінця матчу — виграє його. Якщо ні одна команда не забила м'яч, або рахунок однаковий то оголошується нічия, або гра переходить в додатковий час, або пенальті, в залежності від формату змагань.

Читати далі

Волейбол народна гра. Так називають волейбол на багатьох континентах нашої планети. І по праву! Немає такого куточка на просторах Землі, де волейбол був би невідомий людям. І не знайти, мабуть, на планеті людини, яка б ніколи не пробувала пограти м’ячем біля сітки. Волейбол підкорив людей будь–якого віку та професії.

Читати далі

На будівництвах та в житлових районах, у навчальних закладах, туристичних походах і в таборах відпочинку натягують волейбольну сітку, і до пізнього вечора лунають удари по м’ячу та запальні вигуки.

Читати далі

Тисячі організованих волейболістів та волейболісток є у кожному регіоні України. Це ті, хто віддає данину улюбленій грі в спортивних секціях, командах, клубах. І з кожним роком офіційне число ентузіастів волейболу збільшується. А скільки ще уболівальників цієї гри біля сітки в парках культури та відпочинку, на дворових майданчиках, лісових галявинах та в інших місцях відпочинку.

Читати далі

Баскетбол — це  найінтелектуальніша  гра з м’ячем, яка заполонила весь світ та дуже прогресує в наш час. Нею можуть займатися люди різного віку,статі  та з різним рівнем фізичної підготовленості,завдяки цьому баскетбол розвиває не тільки фізичні якості:силу,швидкість,спритність витривалість, а й інтелектуальну (розумову)частину в кожнго  із починаючих спортсменів!

В нашому коледжі баскетбол займає передові місця серед  всіх спеціалізацій,та гідно виступає на змаганнях різного рівня.

За час існування  ми випустили велику кількість спортсменів розрядників та майстрів спорту України серед  них Сергій Загреба, Ярослав Кадигроб та багато інших гравців які виступають на всеукраїнській та міжнародних аренах. Тому ми  будемо раді вас бачити  та запрошуємо всіх бажаючих до вступу в наш Коледж Фізичного Виховання!