"Вибір професії - один із визначних кроків до самостійності і підходити до цього треба дуже розважливо... "

Чибісов В.І.

Директор ДКФВ Чибисов В.И.

Директор Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання, випускник закладу 1971 року, з 01.09.1971 працював викладачем легкої атлетики, з 1989 року заступником директора коледжу з виховної роботи, з 1997 - директором.

Автор 9 наукових статей, співавтор 36 наукових статей, монографії, підручника, 12 методичних посібників, учасник 10 міжнародних наукових конференцій, підготував понад 100 спортсменів-розрядників з легкої атлетики.

Здобув нагороди:

У листопаді 2000 року - Нагрудний знак "Відзнака міського голови" та подяка міського голови міста Дніпродзержинська. У березні 2005 року - звання "Почесний працівник фізичної культури і спорту України".

Дніпродзержинський коледж фізичного виховання - один з найдавніших навчальних закладів фізкультурної освіти в Україні, створений у 1930 році, який у жовтні 2005 р. відзначив 75 річчя з Дня заснування.

 

Чибісов В.І. - Директор коледжу фізичного виховання

м. Кам'янске (Дніпродзержинскьк)

Навчальний заклад має багату історію, трудові і спортивні традиції. За період існування коледжу підготовлено понад 13 тисяч фахівців, які працюють не тільки в Україні, а і в багатьох країнах СНД. Випускники коледжу з честю захищали спортивну славуькраїни на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і та Європи, зробили значні внески в підготовку спортсменів, розвиток науки, зміцнення здоров'я населення.

Серед випускників сотні майстрів спорту, чемпіони України, СРСР, Європи, світу.

Гордість і візитка коледжу - олімпіські чемпіони, заслужені майстри спорту: важкоатлет Султан Рахманов, легкоатлетка Людмила Лисенко - Гуревич, та інші.

В різні роки коледж закінчили видатні особистості: колишній голова Держкомспорту України, доктор педагогічних наук, професор М.М.Маслачков, Герой України, Заслужений тренер України та СРСР з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна та інші відомі в світі і вітчизняному спорті особистості.

Серед випускників Герої Радянського Союзу, генерали, академіки, директори і кандидати наук. За високі спортивні досягнення ряд випускників отримали урядові нагороди. Ми завжди раді співпраці з тими, кого зацікавлять перспектива або можливість здобути належну освіту.