EuropeTriathlon Cup в місті Дніпро

EuropeTriathlon Cup в місті Дніпро

EuropeTriathlon Cup в місті ДніпроСтуденти Кам’янського колледжу фізичного виховання допомагали у суддівстві EuropeTriathlon Cup в місті Дніпро.

3-4 червня пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області серед , юніорів , молоді та дорослих.

3-4 червня пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області серед , юніорів , молоді та дорослих

3-4 червня, Чемпіонат Дніпропетровської області серед , юніорів , молоді та дорослихКоманда Кам’янського коледжу фізичного виховання взяла участь у перших літніх легкоатлетичних змаганнях .
Не зважаючи на погоду 3-4 червня в Дніпро пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області серед , юніорів , молоді та дорослих.
Команда взяла призові місця в своїх категорії з таких видів :
Ходьба 3 км
Полковнікова Марія 1 місце (молодь)
Антоненко Ярослава 2 місце (юніори)
Олейниченко Дмитро 3 місце (юніори)
110 м з бар’єрами
Олейниченко Дмитро 2 місце (юніори)
3000м з перешкодами
Олейниченко Дмитро 2 місце (юніори).

Полковнікова Марія

Кам’янський коледж фізичного виховання запрошує на ДЕНЬ АБІТУРІЄНТІВ у форматі ONLINE (платформа zoom)

Кам’янський коледж фізичного виховання запрошує на ДЕНЬ АБІТУРІЄНТІВ у форматі ONLINE (платформа zoom)

День абітурієнта

Посилання на конференцію Zoom
https://us05web.zoom.us/j/81464431634?pwd=aUppTFBzN3htRWN4NFVsZmxnTUJZUT09

Ідентифікатор конференції: 814 6443 1634
Код доступу: LquL79

Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів

Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів

Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорівВ черговий раз в м. Дніпро 11-12 травня в відбулись змагання Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів . В яких взяла участь команда Кам’янського коледжу фізичного виховання.
Не дивлячись на те що команда брала участь в перший день змагань , вона здобула 4 призових місця .
З спортивної ходьби Шелепов Назар на 3 км дистанції фінішував перший .
В складному виді такому як , біг з перешкодами на 2 км дистанції серед дівчат перше та друге місце здобули студентки Антоненко Ярослава та Михайлова Валерія , серед хлопців трете Олейніченко Дмитро .

М. Полковнікова

 

Чемпіонаті Дніпропетровської області серед дорослих, молоді та юнаків

Чемпіонаті Дніпропетровської області серед дорослих, молоді та юнаків

Збірна-команда-камянського-коледжу-фізичного-вихованняЗбірна команда кам’янського коледжу фізичного виховання з легкої атлетики 5-6 травня взяла участь у командному Чемпіонаті Дніпропетровської області серед дорослих, молоді та юнаків .
Перший день змагань розпочався з ходьби 5 км , перше місце серед хлопців зайняв Штанько Ігор , друге Шелепов Назар . Серед дівчат друге та трете місце зайняли, тренер Полковнікова Марія Сергіївна та Антоненко Ярослава .
В стрибках у довжину перше місце зайняв Бєлоус Ілля , вихованець тренера Андросовича Сергія . В стрибках в висоту участь брали студенти Горбонос Євген , Шелепов Назар та випускник коледжу Блажнов Богдан .
На дистанціях 100-200 м команду представляли Шелепов Назар разом з Михайловою Валерією .
Також в не дуже жіночому виді , такому як штовхання ядра , свої здібності показали дві дівчинки Коріш Ксенія та Гордієнко Софія .

М. Полковнікова

Чемпіонат міста Дніпро з легкої атлетики серед юнаків

Чемпіонат міста Дніпро з легкої атлетики серед юнаків

чемпіонат Дніпро28 квітня в місті Дніпро пройшов Чемпіонат міста Дніпро з легкої атлетики серед юнаків , в яких взяли учать легкоатлети Кам’янського коледжу фізичного виховання .
Серед дівчат на спортивній ходьбі коледж представляли дві спортсменки Антоненко Ярослава та Кудряшова Ілона разом із їх тренером наставником Полковніковою Марією . Ярослава побивши свій власний рекорд зайняла 4 місце , на відміну від Ілони , котра за станом здоров’я не змогла фінішувати. Тренер зайняв перше місце в своїй категорії . З хлопців команду представляли Штанько Ігор, Шелепов Назар ,Семененко Володимир , котрі зайняли всі призові місця .

чемпіонат  м. ДніпроНа стрибках у висоту студент першого курсу Горбонос Євген здобув трете місце в категорії юнаки , а Кучма Павло перше в молоді .
В бігу на 100 метрів в фінал увійшли Шелепов Назар та Цегельник Мілана , та разом зайняли четверті місця .

М. Полковнікова