В кубку України з легкої атлетики збірна Дніпропетровщини зупинилась за крок до призового місця

11 лютого в Києві пройшов кубок України з легкої атлетики

Кубку України з легкої атлетикиВ приміщеннях серед молоді та дорослих спортсменів. Серед двадцяти двох збірних команда Дніпропетровської області посіла четверте місце.
Як повідомив представник збірної Дніпропетровщини, тренер-викладач Кам’янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, команда складалась із чотирнадцяти легкоатлетів, рівно половина з яких були його вихованці.
Спортивна ходьба на п’ять тисяч метрів серед чоловіків відкривала змагання. “Тут виступав один наш спортсмен Денис Ярошевський, – розповідає С.Гужва. – Для Дениса це були другі змагання такого рівня. У хлопця був невеличкий досвід, як вести себе на дистанції із суперниками. Серед дванадцяти учасників змагань наш земляк з результатом 25.44,59. став сьомим в загальному заліку, та був третім серед молоді. Нажаль, нагороди (кубки і грамоти) отримували тільки переможці в “абсолютці”. Більш масовішим в ходьбі був десант кам’янських спортсменок. На дистанції серед дев’ятнадцяти дівчат змагались троє студенток із ККФВ. Найкращий результат серед них показала лідер з ходьби на Дніпропетровщині Юлія Кушка. Вона в абсолютному заліку посіла дев’яте місце з результатом 27.22,92, а по своєму віку стала четвертою. Маргарита Повод посіла п’ятнадцяте місце (31.47,00), слідуючою за нею фінішувала Тетяна Велика (32.37,00).

Слідуючим видом змагань був біг на 60 метрів де змагалися 68 спортсменів. Представник ККФВ Богдан Курдес став двадцять другим. Його час 7,34 секунди.
В бігу на дві тисячі метрів з перешкодами виступав один наш спортсмен. Владислав Селянкін серед шістнадцяти спортсменів посів дев’яте місце (6.32,16)”.

Вихованець тренера Сергія Гужви Ігор Рикус, який виступає зараз за збірну Київщини, став бронзовим призером в стрибках в довжину з результатом 6 метрів 96 сантиметрів.
С.Гужва наголосив, що кам’янчани внесли свій певний вклад в загальну кількість очків, які дали змогу збірній Дніпропетровщини посісти четверте місце.