Спортсмени коледжу фізичного виховання – переможці флешмобу з підтягування на перекладині з нагоди Міжнародного дня студентського спорту

Флеш-моб з підтягування м. Кам'янськеЗ нагоди Міжнародного дня студентського спорту на спортивному стадіоні Південного району Кам’янського 20 вересня 2018 року було проведено флешмоб з підтягування на перекладині серед студентів коледжів і технікумів. Цей захід стартував одночасно у всіх регіонах України на території вищих навчальних закладів. Учасників спортивного свята привітали директор коледжу фізичного виховання Чибісов Віктор Іванович і керівник фізвиховання Хасамутдінов Тагір Хазійович, які побажали перемоги найбільш підготовленим.
В рамках заходу відбулися показові виступи. Новий вид українського національного бойового мистецтва на основі контактного карате і українських традицій – «Козацький двобій» представили студенти Кам’янського коледжу фізичного виховання чемпіон Європи, КМС Зінченко Владислав і чемпіон світу з цього бойового мистецтва, КМС з боксу Кунцер Володимир. Оригінальні акробатичні вправи на перекладині були представлені випускницею Кам’янського коледжу фізичного виховання Веремеєнко Дар’єю. Цікавим був і виступ воркаутістов з транспортно – економічного коледжу.
Потім відбулися змагання з підтягування, де головним критерієм було виконання вправи технічно точно за певний час. Чемпіоном серед студентів коледжів став представник Кам’янського коледжу фізичного виховання студент 31 групи Андрющенко Олександр. Хлопець підтягнувся 50 разів, отримавши перемогу серед однолітків. У загальнокомандному заліку серед коледжів стала збірна команда третього курсу (група каратистів і гімнастів) Кам’янського коледжу фізичного виховання з результатом в сумі 254 підтягування.
І завершилося спортивне свято традиційним випробуванням на силу і витримку – перетягуванням каната, де несподіваною перемогою здивувала 13 група футболістів з коледжу фізичного виховання.

ЦК гімнастики, плавання та східних одноборств.