Студенти коледжу фізичного виховання – учасники дня кар’єри для випускників шкіл міста

25.10.2018 року у центрі позашкільної роботи та дитячої творчості пройшов «День кар’єри». Не розгубитися і зробити правильний вибір професії старшокласникам допомагали спеціалісти з центру занятості та навчальних закладів міста Камянського. У цьому профорієнтаційному заході з метою формування у школярів активного ставлення до кожної професії брали участь викладачі і студенти Кам’янського коледжу фізичного виховання, які підготували виставку досягнень навчального і спортивного життя коледжу.
Під керівництвом заст.директора з виховної роботи Хасамутдінової О.Т., культорганізатора Панус І.М., за участю викладача з карате Протасюк Н.В., тренера з легкої атлетики Гужви С.О. спортсмени коледжу представили цікавий показовий виступ з метою реклами різних видів спорту. Своїми спортивними успіхами поділилися чемпіон України, Європи, КМС з кіокушин карате Чернуха В., член збірної коледжу з баскетболу Яловий А. та гімнастки навчального закладу.
За словами учасників «Дня кар’єри», яким запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд.
Культорганізатор Панус І.М.