Відкриття Спартакіади коледжу серед учбових груп

20 вересня 2019 року на полі стадіону відбулося урочисте відкриття Спартакіади коледжу серед учбових груп з нагоди святкування Міжнародного дня студентського спорту, яке відзначається у всіх регіонах та закладах вищої освіти України. Відкриття розпочалося з параду спортсменів коледжу, до яких звернувся директор Кам’янського коледжу фізичного виховання Чибісов Віктор Іванович з побажаннями вдалих стартів, нових чемпіонських висот та Олімпійського здоров’я всім присутнім!Свято студентського спорту відзначили проведенням Флеш –мобу.
Окрасою свята став показовий виступ гостей заходу, КМСУ зі спортивної акробатики, вихованців ДЮСШ № 4. Також за традицією вшанували кращих спортсменів коледжу, які брали участь в міській Спартакіаді серед навчальних закладів і в результаті чесної боротьби стали абсолютними чемпіонами. Кубок переможців було урочисто вручено директору коледжу.
Церемонію нагородження груп за результатами змагань в залік минулорічної Спартакіади нашого навчального закладу провели директор коледжу Чибісов Віктор Іванович, Заслужений тренер України з легкої атлетики. МС України Гужва Сергій та 7 – кратний чемпіон України і чемпіон Європи з тхеквондо Дзоз Владислав. Фінальною крапкою заходу стало проведення веселих естафет, змагання з перетягування канату та легкоатлетичної естафети, переможців яких було нагороджено грамотами та солодкими призами.