Конфлікт та шляхи виходу з нього…

Конфлікт та шляхи виходу з нього..Конфлікт та шляхи виходу з нього…що таке конфлікт? Якими бувають конфлікти ? Як знайти свій шлях виходу з конфліктної ситуації? а ще – про створення команди та про лідерів…вміння працювати разом та ділитися знаннями …Про повагу до іншого та вміння поділитися своїми думками…
…Студентам- третьокурсникам Кам”янського коледжу фізичного виховання (куратор О.В.Мітяшова) є про що поміркувати та згадати під час дистанційного навчання, отримані знання та навички безумовно стануть в нагоді в повсякденному житті…13 жовтня цього року вони взяли участь у психологічному практикумі з елементами тренінгу, на якому були присутні 18 учасників.
Тренінг було проведено за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Іноземних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує громадська організація «Регіональне об’єднання молоді».
Щиро дякую
Institut für Auslandsbeziehungen (ifa)
Auswärtiges Amt
Громадська організація “Регіональне Об’єднання Молоді”.
Дякую активістам ГО”РЕОМ”за можливість долучатися до яскравих та цікавих проєктів, які стимулюють професійне зростання фахівців! Окрема подяка тренерам, завдяки яким я отримала базові знання та стала активним адептом цього проєкту, – Елена Набокова та Інна Бойко)))

Ірина Мрачко