Чемпіонат Дніпропетровської області серед ВНЗ

Легка атлетика ДніпроВ місті Дніпро 18-19 березня пройшов Чемпіонат Дніпропетровської області серед ВНЗ в якій взяла участь команда Кам’янського коледжу фізичного виховання.
Спортсмени коледжу виступали на кожній з дисципліни легкої атлетики, всього команді вдалося взяти 13 нагород.
В бігу на 1500 м з перешкодами студентка першого курсу Антоненко Ярослава здобула золото, a студент Семененко Володимир третє місце.
В штовханні ядра участь брали два спортсмени, Семененко Володимир та випускник коледжу Трофименко Олександр які здобули третье та п’яте місце в своїй категорії .
В стрибках у висоту та довжину участь брали Гарькавий Ілля, Горбонос Євген та Созинова Олександра. Друге місце в стрибках у висоту вдалося взяти спортсмену, тренера Андросовича С.А, Гарькавому Іллі.
В бігу на 1500 м Олейніченко Дмитро взяв друге місце.
Серед дівчат в бігу на 3 км Полковнікова Марія та Михайло Валерія зайняли друге та третє місце.
В спортивній ходьбі весь п’єдестал перемог забрала команда Кам’янського коледжу фізичного виховання .
Серед дівчат першою фінішував тренер коледжу Полковникова Марія Сергіївна, також її підопічні Антоненко Ярослава та Кудряшова Ілона фінішували другими та третіми. Серед хлопців перше місце здобув Шелепов Назар, друге Семененко Володимир та третє Амелін Олександр.