ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ТУРНІРУ 25-26 листопада

в Київському манежі ШВСМ пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла, в яких прийняли участь більше ніж 500 спортсменів.
ЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ТУРНІРУ -  Микита КовальСеред двадцяти членів збірної Дніпропетровської області виступав один студент ДКФВ Микита Коваль. Він прийняв старт в першому забігу на дистанції 60 метрів з бар’єрами (висота бар’єра 91,4 см, – прим. автора) де його суперниками були ще п’ять спринтерів. Як повідомив тренер ДКФВ Сергій Гужва, Микита виграв забіг з результатом 8,40 секунди. Всього на цій дистанції змагались 17 спортсменів, а в фінал вийшли вісім. Потрібно відзначити, що в головному забігу серед юнаків (1999/2000 р.н. і молодше) від Дніпропетровщини виступав лише М.Коваль. Його конкурентами були представники Сумської, Вінницької та Київської області. Як і в попередньому виступі, Микита Коваль з перших метрів дистанції захопив лідерство і фінішував першим, показавши час 8,20 секунди, що являється нормативом кандидата в майстри спорту. До речі, наш земляк встановив свій особистий рекорд. Друге місце посів спортсмен із Вінничини (8,45), третім став бігун із Сумщини.