Спортсмени ККФВ стали абсолютними переможцями турніру з легкої атлетики На стадіоні “Перемога” пройшли змагання з королеви спорту – легкої атлетики.
Ця дисципліна входить в залік спартакіади вузів I-II рівня акредитації і являється першою серед дванадцяти видів спорту. Під час відкриття змагань, колона спортсменів восьми вузів Кам’янського під звуки маршу пройшлася по біговій доріжці. Тагір Хасамутдінов доповів почесним гостям про готовність спортсменів до змагань. Головний суддя спартакіади Іван Якименко підвів підсумки спартакіади 2016/2017 учбових років, і разом з директором міської організації “Спорт для всіх” Світланою Наволочкою вручив кубки і грамоти капітанам команд-призерів ККФВ, металургійного, технологічного і медичного коледжів.
Після чого головний суддя змагань з легкої атлетики Віктор Блюдо повідомив присутнім про послідовність стартів. Після п’ятихвилинної готовності розпочався легкоатлетичний турнір. На старти виходили юнаки і дівчата в бігові на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, естафеті 4х100 і стрибкам в довжину. Майже після трьохгодинних змагань суддівська колегія визначила призерів в індивідуальних видах та в естафетах. Всі призери отримали грамоти.
Найбільшу кількість очків, 6130, набрали легкоатлети коледжу фізичного виховання, які вибороли звання абсолютних переможців. А призерами стали збірні металургійного, індустрального і технологічного коледжів.