Святкування Дня знань у Кам’янському коледжі фізичного виховання

Святкування Дня знань у Кам’янському коледжі фізичного виховання3 вересня 2018 року в Кам’янському коледжі фізичного виховання відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Цього вересневого ранку присутні на святі викладачі, студенти особливо тепло зустрічали першокурсників, приймаючи їх у дружню студентську родину.

Розпочалося свято із урочистого внесення Державного прапору України та Олімпійського прапору. З теплими побажаннями успіхів у навчанні, спорті до всіх присутніх звернувся директор коледжу Чибісов Віктор Іванович, який підкреслив, що за словами видатного філософа «чим більше знаєш, тим більше можеш», а також нагадав викладачам, що студент – це факел, який треба запалити. Після цього за успіхи в навчальній і спортивній роботі кращим студентам та викладачам вручили грамоти та подарунки.

Хвилюючим моментом свята стала церемонія посвяти першокурсників у студенти та вручення їм студентської символики. Наймолодші студенти зачитали урочисту обіцянку, в якій зобов’язалися впевнено і наполегливо оволодівати знаннями, продовжувати кращі традиції навчального закладу і стати фахівцями високої кваліфікації.
Окрасою свята стали показові виступи кращих спортсменів і талантів коледжу, а також танцювальний флешмоб гімнасток, які продемонстрували своє бажання жити в мирній країні.

З цього вересневого свята для першокурсників коледжу почалася дорога в майбутнє. Всіх студентів було запрошено вирушити на перший урок «Прагнемо миру» і за гарною народною прикметою пройти під символічною райдугою.
Нехай новий навчальний рік стане для всіх студентів і викладачів роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей!