16 вересня в Дніпрі пройшов третій легкоатлетичний DNIPRO MARATHON-2018

16 вересня в Дніпрі пройшов третій легкоатлетичний DNIPRO MARATHON-2018,Кушка16 вересня в Дніпрі пройшов третій легкоатлетичний DNIPRO MARATHON-2018, в рамках якого вже вдруге проводився чемпіонат України з марафону. Останній став офіційним відбором на чемпіонат світу, який пройде наступного року.
У змаганнях взяли участь як спортсмени-професіонали, так і всі бажаючі позмагатися в марафоні (42 км), а також в бігу на дистанції 21 км, 10 км, 5 км. Для найменших учасників проводились забіги від ста метрів до одного кілометра.

Як повідомив тренер Кам’янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, на трасі змагалися п`ять його вихованців. Окрім бігунів, ще 59 студентів ККФВ взяли участь в якості маршалів траси і волонтерів (на старті і фініші, по трасі, в пунктах харчування).

“Юлія Соколова подолала 5 кілометрів за 21 хвилину 20 секунд і зайняла друге місце, дуже мене порадувавши, – говорить С.Гужва. – Напівмарафонську дистанцію 21 кілометр бігли спортсмени з різних міст України, а також з Румунії, Туреччини, Молдови, Ізраїлю та Польщі. Тут показники бралися в семи вікових групах, від 18 і до 79 років. Наш коледж представляли Микита Насонов і Анна Гунченко. Аня показала серед бігунів категорії 18-39 років дев`яте місце. І це при тому, що дівчbна тренується в бігу на таку дистанцію всього лише півроку. До речі, показник Анни Гунченко 1 година 51 хвилин став її особистим рекордом. Микита в цій же віковій групі фінішував десятим.

Серед спортсменів, які змагалися на десятикілометровій дистанції були і два наших бігуни. Випускник коледжу Микола Мевша став абсолютним переможцем. Тут йому не було рівних. З самого старту і до фінішу Микола боровся лише сам з собою. А тренер ККФВ по футболу Олександр Гелетій в абсолютному заліку посів сьоме місце.

Найбільш інтригуючим були змагання на марафонській дистанції чемпіоната України, де серед молоді і дорослих виступали 16 спортсменок. Вперше лідер Дніпропетровщини зі спортивної ходьби Юлія Кушка бігла 42 кілометри. Юлія всю дистанцію вела боротьбу зі спортсменкою з Харкова і перетнула фінішну стрічку першою серед спортсменок категорії “молодь” і четвертою в абсолютному заліку. Показник тренера-викладача Кам’янського коледжу фізичного виховання, яка представляє Дніпровську ШВСМ, 4 години 34 хвилин 42 секунди”.

Всі спортсмени-призери отримали грамоти, медалі, грошові призи та цінні подарунки.