Святкування Дня знань в Кам’янському коледжі фізичного виховання

день знань 2019День знань – особливе Свято! Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених аудиторій та спортивних залів, і, звичайно, першим дзвоником.
Щорічно за традицією, в цей вересневий день гостинно зустрічав своїх викладачів і студентів Кам’янський коледж фізичного виховання. День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи студентів, батьків і викладачів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями з нагоди початку нового навчального року. Зі словами привітання та побажаннями реалізувати і розкрити себе якнайповніше,звернувся до присутніх директор коледжу Чибісов Віктор Іванович.
Не обійшлося і без сюрпризів: урочисто було нагороджено відмінників навчання (Коркодим І.,Пуга Ю.,Сербінова А., Широкова А., 34 група, куратор Майстренко О.Ю.). Також з присвоєнням званням Майстра спорту України з важкої атлетики привітали студента 32 групи Петеримова
Антона і Майстра спорту України з з кіокушин – карате викладача Протасюк Наталю Володимирівну.
Подяку від Президента Федерації легкої атлетики України Ігора Гуцало та посвідчення Заслуженного тренера України Майстру спорта України з легкої атлетики викладачу Гужві Сергію Олександровичу вручив директор Чибісов Віктор Іванович.
Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні та перемог у спортивних змаганнях. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед здобувачами вищої освіти в Кам’янському коледжі фізичного виховання нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, викладачів і наставників надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!
Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!