Команда дкфв стала першою в чемпіонаті дніпропетровщини з легкоатлетичного багатоборства

12-13 січня в Дніпрі пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного багатоборства.

чемпіонат області з легкоатлетичного багатоборстваЗмагання проводились як в ДЮСШ № 3 (штовхання ядра і стрибки в висоту), так і в державному інституті фізичної культури і спорта (біг 35 м з бар’єрами, 800 і 1000 метрів, стрибки в довжину).
Як повідомив тренер ДКФВ Сергій Гужва, їхня команда була представлена п’ятнадцятьма спортсменами, які змагалися у всіх чотирьох вікових категоріях. “В перший день чемпіонату виступали тільки дівчата, але тільки серед юніорів (1998/1999 р.н.) і старших спортсменок (2000/2001 р.н.) – розповідає С.Гужва. – Змагання розпочались із стрибків в висоту. У юніорок виступали три мої вихованки, які стали призерами. Марина Караповська стрибнула на 1 м 35 см, а Анастасія Дубікова і Катерина Власенко подолали одинакову висоту 1 м 30 см. Серед старших спортсменок змагались чотири наших спортсменки: Альона Рудійко, Дар’я Попадюк, Анастасія Василенко, Олександра Пінчук. Їх суперницями були вісім дівчат із Дніпра, Синельниково, Кривого Рогу. Змагання між ними пройшли в дуже гострій боротьбі. Альона закінчила змагання на висоті 1 м 55 см, а Дар’я на 5 см вище. Таким чином Попадюк стала чемпіонкою, а Рудійко срібним призером. П’ятою стала А.Василенко (1 м 35 см), а О.Пінчук була шостою (1 м 25 см).
В штовханні ядра серед юніорок найкращий результат показала А.Дубікова, яка послала 4-кілограмовий металевий шар на 7 м 36 см. і таким чином завершила змагання на першому місці. Другу позицію зайняла М.Караповська – 7 м 24 см. К.Власенко стала третьою. Її спортивний снаряд приземлився на відмітці 6 м 56 см. Серед старших дівчат Альона Рудійко, штовхнувши трьохкілограмове ядро на 9 м 46 см стала першою, а Даша Попадюк з результатом 9 м 18 см зайняла друге місце. Третє-четверте місця дістались дівчатам із Кривого Рогу.
В бар’єрному бігу на 35 м серед юніорок чемпіокою стала Марина Караповська (9,9 сек). Анастасія Дубікова з результатом 10,0 сек стала другою, а Катерина Власенко (10,7 сек) – третьою. Серед спортсменок 2000/2001 р.н. чемпіонат виграла господарка змагань. “Срібло” дісталось А.Рудійко, третьою стала Д.Попадюк.
Наступним видом змагань були стрибки в довжину. Серед юніорок сильнішою стала Марина Караповська, яка приземлилась на відмітці 4 м 55 см. Друге місце у Анастасії Дубікової – 4 м 40 см. Третьою була Катерина Власенко – 4 м 14 см. В віковій категорії 2000/2001 р.н. перемогу отримала Альону Рудійко з результатом 4 м 85 см, яка обійшла Дар’ю Попадюк (4 м 65 см).
Заключним видом у дівчат був біг на дистанцію 800 метрів. Марина Караповська стала чемпіонкою серед юніорок. Її результат 3 хв 15,7 сек. Другою стала Анастасія Дубікова (3 хв 24,4 сек). Третьою була Катерина Власенко (3 хв 47,0 сек). Серед старших дівчат з перших метрів лідерство в бігу захопила Даша Попадюк. Вона ж і фінішувала першою, показавши час 2 хв 44,6 сек. “Срібло” дісталось Альоні Рудійко (2 хв 57,0 сек).
По закінченню змагань в загальному заліку серед юніорок, набравши відповідно в сумі 1550, 1326 і 1054 очків на п’єдесталі пошани стояли Марина Караповська, Анастасія Дубікова і Катерина Власенко. Серед старших спортсменок Альона Рудійко (2846 очків) стала першою, а Дар’я Попадюк (2839) другою. П’яте місце зайняла Анастасія Василенко (2000), сьоме – Олександра Пінчук (1393).
Другого дня в бій вступили хлопці. Вісім наших спортсменів змагались в чотирьох вікових категоріях. Серед чоловіків (1994 р.н. і старше) виступав Денис Ярошевський, молодь представляли (1995/1997) Богдан Курдес, Владислав Селянкін і Борис Донченко. У категорії юніори (1998/1999) виступав Максим Поляков. Серед старшх спортсменів (2000/2001) змагались Олександр Асперов, Данило Підгайко, Олексій Водяний.

Разом з Денисом Ярошевським серед чоловіків змагався ще один спортсмен, наш земляк, найсильніший багатоборець Дніпропетровщини Руслан Малогловець. Потрібно відзначити, що вихованець тренера Віктора Андросовича (ДЮСШ № 3-СК “Прометей”) зараз готується по індивідуальній програмі до чемпіонату України з Тому змагався він не у всіх дисциплінах. У стрибках в висоту Руслан переміг з результатом 1 м 85 см. У Ярошевського показник 1 м 45 см. Малогловець став абсолютним чемпіоном області. В абсолюті друге місце зайняв Максим Поляков, подолавший планку на висоті 1 м 75 см. Серед молоді першим був Богдан Курдес (1 м 55 см). На 5 см менше стрибнув Владислав Селянкін. Влад став срібним призером. У Бориса Донченка “бронза”. У нього теж результат 1 м 50 см. Серед старших спортсменів друге місце дісталось вихованцю В.Андросовича, а третім став Олександр Асперов (1 м 60 см).
Перемогу в штовханні ядра отримав Р.Малогловець, який послав ядро вагою 7 кг 257 г на 14 м 26 см. Денис Ярошевський став другим – 8 м 28 см. Серед молоді чемпіоном став Б.Курдес (9 м 96 см). Борис Донченко (7 м 77 см) і Влад Селянкін (7 м 17 см) відповідно стали другим і третім. Першим став також Максим Поляков, штовхнувший спортивний снаряд на 7 м 90 см. Серед старших спортсменів Данило Підгайко став бронзовим призером. Шестикілограмове ядро він штовхнув на 10 м 70 см.
Дуже добре виступили всі наші спринтери в бігові на 35 м з бар’єрами. Малогловець тут не змагався, тому першим став Денис Ярошевський з результатом 9,4 сек. Серед молоді перемогу отримав Б.Курдес (9,3 сек). На дві десятих секунди гірше показав час В.Селянкін. Третім був Б.Донченко (9,7 сек). У юніорів найшвидшим став М.Поляков (9.1 сек). Олексій Водяний посів третє місце в свої категоріїї. Його час – 9,1 сек.
В стрибках в довжину Руслан Малогловець після того, як зробив заступ в першій спробі, більше вже не виступав. Тому перемога дісталась Д.Ярошевському з результатом 5 м 15 см. Б.Курдес отримав перемогу серед молоді. Він стрибнув на 5 м 77 см. Влад Селянкін був другим (5 м 45 см), а Борис Донченко третім (5 м 35 см). Результат 5 м 99 см приніс перше місце Максиму Полякову. Третє місце завоював Данило Підгайко (5 м 90 см).
Завершився чемпіонат бігом на півторакілометровій дистанції. Тут Малгловець, по вказівці тренера, пробіг всього лише 600 метрів. А Ярошевський показав час 3 хв 13,7 сек. Абсолютним чемпіоном став В.Селянкін (2 хв 50,3 сек), Б.Курдес (3 хв 03,7 сек) був другим. Донченко Борис зайняв третє місце (3 хв 27 сек). Серед юніорів М.Поляков став третім (3 хв 20,6 сек). Саша Асперов посів друге місце (3 хв 06,0 сек) серед старших спортсменів.
В очковому заліку перше місце серед чоловіків зайняв Денис Ярошевський, набравший 1944 очка. Серед молоді кращим став Богдан Курдес (2538). Друге і третє місця дістались відповідно Владиславу Селянкіну (2436) і Борис Донченко (2074). Серед юніорів переміг Максим Поляков (2310). Серед старших спортсменів наші легкоатлети не попали в призери, О.Асперов (2279) став четвертим, Д.Підгайко (2267) п’ятим, О.Водяний (2209) шостим.
Підводячи підсумки потрібно відзначити, що вже на початку року добре себе проявили спортмени-першокурсники. Зрозуміло, що їх старші товариші, які вже мають досвід виступів на змаганнях такого рівня показали свою майстерність і професіоналізм. Тому немає нічого дивного, що вони майже у всіх дисциплінах конкурували між собою. Мені сподобалось серйозне налаштування на боротьбу кожного із спортсменів в кожній спробі. Після таких чемпіонатів з’являється досвід, який багато чого коштує”.
В абсолютному заліку серед команд колектив ДКФВ посів перше місце.